WordPress

Menu fazy pierwszej za SMS

Jeśli zamierzasz rozpocząć dietę Dukana, masz wątpliwości jak powinno wyglądać Twoje menu dla fazy pierwszej diety – możesz spokojnie wybrać jedno z czterech menu fazy pierwszej, jakimi dysponuje nasz Portal.

Menu z przepisami w wersji PDF jest dostępne do pobrania po dokonaniu opłaty SMS.
Możesz wybrać menu ze względu na czas trwania fazy pierwszej diety Dukana, czyli: 2-dniowe, 3-dniowe, 5-dniowe oraz 7-dniowe.
Są to najczęściej stosowane czasy trwania fazy uderzeniowej diety proteinowej.
Oferowane jadłospisy są oparte na najczęściej spożywanych daniach i produktach przez użytkowników naszego Forum, gdzie już ponad 23 000 osób zmaga się z dietą dr Dukana.

Proponowane dania i produkty są na 100% dozwolone, smaczne i bardzo skuteczne dla fazy I diety proteinowej.

W celu pobrania 2-dniowego menu z przepisami dla fazy pierwszej, wyślij SMS o treści AP.FAZA12 (AP kropka FAZA12 lub AP spacja FAZA12) pod nr 75068 – koszt wysłania SMS’a to 6,15 zł brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który wpisz w oznaczone pole.

Menu 2-dniowe fazy I

W celu pobrania 3-dniowego menu z przepisami dla fazy pierwszej, wyślij SMS o treści AP.FAZA13 (AP kropka FAZA13 lub AP spacja FAZA13) pod nr 76068 – koszt wysłania SMS’a to 7,38 zł brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który wpisz w oznaczone pole.

Menu 3-dniowe fazy I

W celu pobrania 5-dniowego menu z przepisami dla fazy pierwszej, wyślij SMS o treści AP.FAZA15 (AP kropka FAZA15 lub AP spacja FAZA15) pod nr 79068 – koszt wysłania SMS’a to 11,07 zł brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który wpisz w oznaczone pole.

Menu 5-dniowe fazy I

W celu pobrania 7-dniowego menu z przepisami dla fazy pierwszej, wyślij SMS o treści AP.FAZA17 (AP kropka FAZA17 lub AP spacja FAZA17) pod nr 91058 – koszt wysłania SMS’a to 12,30 zł brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który wpisz w oznaczone pole.

Menu 7-dniowe fazy I

Usługi SMS są dostępne w sieciach Era, Plus, GSM, Orange i Play.
Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system: