WordPress

Test Dukana.
Sprawdź ile będzie trwała Twoja dieta.

Jeśli zamierzasz rozpocząć dietę Dukana, masz wątpliwości jak zacząć odchudzanie, ile powinny trwać poszczególne fazy diety w Twoim indywidualnym przypadku, czy Twoja wymarzona dieta jest osiągalna i możliwa do utrzymania po okresie stosowania diety – wynik testu dr Dukana zawiera informacje odnośnie wszystkich postawionych wyżej pytań.

Wyślij SMS’a, a wykonamy test w Twoim imieniu na oficjalnym angielskim lub francuskim Portalu dotyczącym diety proteinowej.

Otrzymasz od nas wynik testu, jego interpretację graficzną oraz informacje dotyczące czasu trwania diety, jej podziału na fazy – konkretne dane, ile w danym czasie możesz schudnąć stosując dietę Dukana i jak powinien wyglądać podział diety na poszczególne fazy.

W celu skorzystania z opcji testu Dukana, wyślij SMS o treści AP.DUKAN7 (AP kropka DUKAN7 lub AP spacja DUKAN7) pod nr 76068 – koszt wysłania SMS’a to tylko 7,38 zł brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który wpisz w oznaczone pole.

Usługa SMS jest dostępna w sieciach Era, Plus, GSM, Orange i Play.
Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system:

Zasady usługi:
1. Test może być wykonany dla osób pełnoletnich.
2. Test wykonany dla osób o zbyt niskim wskaźniku BMI może zakończyć się brakiem planu diety.
3. Test realizowany jest w oparciu o oficjalny angielski serwis diety dukana, w związku z tym wykonanie go uzależnione jest od dostępności tego serwisu, a w razie problemów technicznych w/w serwisu wykonanie testu może się opóźnić.
4. Właściciel Portalu www.dieta-dukan.pl nie ponosi odpowiedzialności za merytoryczne wyniki testu.